poilsis prie baltijos juros

Poilsis prie Baltijos jūros, Klaipėdoje

Kaip atgauti jėgas po šventinio šurmulio

Ką tik pasibaigė didysis švenčių maratonas po kurio daugelis dažnai jaučiasi labiau pavargę, nei pailsėję: giminaičių šurmulys, šventinė sumaištis mieste, namų ruošos darbai ir maisto gaminimas… Kaip greitai atgauti jėgas? Viešbutis Klaipėdoje „Morena“ siūlo Jums kelias puikias idėjas…

 

Savaitgalis dviese prie Baltijos jūros

Iš tiesų mus dažnai vargina ne pačios šventės, tačiau miesto aplinka ir daugybė žmonių. Visai kas kita gyvenant kaime – štai kodėl mūsų senoliai išlieka gyvybingi ilgus metus, o mes nuolat skundžiamės kokie pavargę jaučiamės. Tad, laikas atgauti jėgas, kaip moko ne tik mūsų liaudies išmintis, bet ir kinų tradicinė medicina – gamtoje, šalia vandens telkinio bei medžių. Vanduo kinų medicinoje – gydantis bei apvalantis, o gamta (ypač medžiai) – puikūs energijos „įkrovėjai“. Taigi, savaitgalis dviese prie Baltijos jūros ne tik padės atsikratyti neigiamų minčių, bet ir atgauti jėgas, pailsinti ir kūną, ir dvasią. Na, o jei iki Baltijos jūros Jums toloka, viešbutis Klaipėdoje „Morena“  Jums pasiūlys jaukią viešnagę ant jūros kranto.

 

Atokvėpio minutėlė sau

Didžiulį chaoso ir nuovargio pojūtį mums dažnai sukelia triukšmas. Jis taip pat laikomas vienu iš streso komponentų, tad po triukšmingų švenčių savo mintis galima nuraminti harmoningais garsais. Vieni harmoningiausiųjų yra jūros ošimas, miško garsai arba klasikinė muzika. Beje, šie garsai skleidžia specialias vibracijas, kurios (pasak jomis tikinčių) harmonizuoja ne tik mūsų emocinę būklę, tačiau ir visas kūno ląsteles.

 

Viešbutis Klaipėdoje „Morena“  pasirūpins Jumis ir Jūsų ramiu bei įsimintinu poilsiu ant Baltijos jūros kranto.