delfinariumas klaipedoje

Jūrų muziejaus, delfinariumas Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejaus bei delfinariumas Klaipėdoje

Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas įsikūręs Klaipėdoje, Smiltynėje. Delfinariumas – tai akvariumas, kuris skirtas delfinų ir jūrų liūtų pasirodymams. Klaipėdos delfinariume yra 1000 vietų salėje. Baseino talpa – 1800 m³.

Delfinariumas veikia ištįsus metus, todėl bet kuriuo metų laiku apsilankę Klaipėdoje, galite nuvykti į delfinų pasirodymus. Suaugusiems lankytojams bilieto kainą į delfinų pasirodymą ne vasaros metu kainuoja 7 eurus, o vasaros metu – 9 eur. Delfinariumas taiko nuolaidas moksleiviams, studentams, pensininkams, todėl vykdami aplankyti delfinų, turėkite su savimi pažymėjimus ir mažiau mokėsite už bilietą.

Delfinų pasirodymai vyksta savaitgaliais ir tik tam tikromis valandomis. Spalio mėnesį delfinų pasirodymai vyksta penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais du kartus per dieną – 12 ir 15 val. O lapkritį ir gruodį penktadieniais būna tik vienas pasirodymas 12 valandą, tačiau šeštadienį ir sekmadienį daromi keli pasirodymai – tiek 12 val., tiek 15 val. lankytojų patogumui. Dėl išsamesnės informacijos gali kreiptis šiais telefonais -
8(46)490740; 8(46) 49 22 50; 869837299.

Iš ties delfinų pasirodymai – tai nuotaikingi renginiai, skirti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Jų metu susipažįstama su vienais iš intelektualiausių jūros žinduolių – delfinais.

Lietuvoje delfinariumas atidarytas nuo 1994 m. balandžio 30 d. Jame rengiami Juodosios jūros afalinų pasirodymai, delfinų terapijos seansai, organizuojami edukaciniai užsiėmimai mokiniams ir taip įvairūs renginiai. Taip pat delfinų terapijos seansai skirti vaikams sergantiems autizmu, Dauno sindromu, cerebraliniu paralyžiumi.

Taigi, delfinariumas – tai vieta, kurią būtina aplankyti atvykus į Klaipėdą, o jei atvykote ilgesniam laikui, tai apsistoti kviečiame jaukiame, ramioje vietoje, prie pat jūros įsikūrusiame viešbutyje Klaipėdoje Morena hotel

Lietuvos_juru_muziejus  juru muziejus klaipeda