sveikatos paroda kalipedoje

Sveikatos paroda 2016 Klaipėdoje

Sveikatos paroda 2016 Klaipėdoje, kovo 18-20 dienomis

Jau 2016 metų kovo 18-20 dienomis Klaipėdoje, Švyturio arenoje vyks tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos paroda.

Parodos metu dalyviams bus atskleidžiami svarbiausi kokybišką žmogaus gyvenimą lemiantys veiksniai – fizinė, dvasinė ir socialinė sveikata.

Parodoje bus aptariama tradicinė medicina. Plačiau kalbama apie ginekologiją, klinikas, medicininius tyrimus, odontologiją, optiką, akių gydytojus, ortopedija ir jos priemones, pirminės sveikatos priežiūros centrus, privačias gydymo įstaigas, reabilitacijos centrus, sanatorijas, vaistines, sveikatos gyvybės draudimą ir kitas su tradicine medicija susijusias veiklas. Taip pat renginyje galima bus sužinoti ir apie netradicinę mediciną ir pasikalbėti su šios medicinos specialistais. Pagrindinės temos susijusios su netradicine medicina: ajurveda, akupunktūra, apiterapija, aromaterapija, delfinų terapija, arklių terapija, gintaro terapija, felino terapija, meno terapija, šviesos terapija, muzikos terapija, hipnoterapija, kaniterapija.  Taip pat bus paliestos tokios temos, kaip gydymas akmenimis ir rankomis, gydomosios vonios. Daugiau galėsite sužinoti apie eterinius aliejus, holistika, homeopatija, purvo procedūras, taškinius masažus ir vaistažoles.

Žmogaus gyvensena priklauso nuo to, kaip jis ja rūpinasi, todėl parodos metu dėmesys bus skiriamas ir sveikai gyvensenai. Daugiau sužinosite apie asmens higieną, ekologiją, mitybą, natūralų grožį, Rytų sveikatos palaikymo sistemas, spa centrus, sporto klubus, sveikatingumo centrus. Taip pat sužinosite, kaip kontroliuoti stresą ir, kokia turi būti sveika aplinka.

Taigi, renginys skirtas plėsti ir stiprinti verslus, dalintis patirtimi, parodyti naujoves bei kalbėti apie aktualias šių dienų problemas bei ieškoti būdų, kaip tas problemas išspręsti.

Paroda skirta Lietuvos ir užsienio šalių tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos verslo atstovams, valdžios isntitucijoms ir mokslo įstaigoms. Parodos dalyviai galės lankytis įvairiuose seminaruose ir mokymuose, sporto užsiėmimuose. Taip pat turės galimybę pasitikrinti sveikatą ir išbandyti produkciją bei pamatyti gydomąsias procedūras.

Dalindamiesi patirtimi, galime paskaitinti visuomenę gyventi sveikiau ir teisingiau. Sveikatos srities specialistai susijungdami gali ugdyti žmonių sąmoningumą, stiprinti jų fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą.

Parodos tikslas – suburti sveikatos srities specialistus, kurie stiprintų verslą, dalintųsi patirtimi ir naujovėmis bei padėtų vieni kitiems spręsti šių dienų aktualias sveikatos problemas.

Parodos misija – skatinti visuomenę gyventi sveikai ir atsakingi.

Viešbutis Klaipėdoje „Morena“ prisideda prie šios renginio ir parodos dalyviams siūlo dvivietį kambarį su pusryčiais už labai mažą kainą – 27 eur. Atvykite ir pradėkime gyventi sveikiau ir geriau.