zveju svente klaipedoje

Žvejų šventė Klaipėdoje

Žvejų šventė 2016

2016 m. birželio mėn. 24-26 dienomis Klaipėdoje bus švenčiama Tarptautinė Žvejo diena. Tarptautinė Žvejo Diena tapo tradicinis vasaros renginys Lietuvos pajūryje, Klaipėdos mieste.

Klaipėdoje nuo senų laikų gyventojai buvo žvejai ir jų pagrindinis verslas būdavo žvejyba. Jau nuo neatmenamų laikų mieste šurmuliuodavo žuvies mugės. Mugėse žvejai prekiaudavo savo pačių pagauta ir išrūkyta žuvimi. Nors žvejų kiekvienais metais mažėja, bet jiems atminti skiriami renginiai Klaipėdoje, o vienas iš jų – Tarptautinė Žvejo diena.

Daugeliui ši šventė siejasi su šviežia ir rūkyta žuvimi bei visa žuvies produktų produkcija.  Klaipėdoje per šią šventę susirenka daugybę žmonių. Vieni užsuka smagiai praleisti laiko, kiti nori pristatyti savo gaminius ir produkciją, o dar kiti jos įsigyti.

Šventės diena bus organizuojamas koncertas. Šiais metais svečius džiugins tokios grupės, kaip Čilinam, POP Ladies, Amberlife, Biplan, Nojus su grupe, Egidijus Sipavičius, Violeta ir Vilius Tarasovai, Simonas Donskovas.

Be koncerto, svečių lauks ir kitos atrakcijos: prekybininkų mugė, linksmosios karuselės, vandens dviračių varžybos, žūklės varžybos ir daug kitų!

Taigi, raginame tiek jaunus, tiek senus atvykti į šventę ir prisiminti šviežios ir tikros Baltijos jūros žuvies skonį ir kvapą. Renginio metu gyventojai ir svečiai galės paskanauti gardžios žuvienės bei atrasti rūkytos žuvies aromatus, o ankstyvą rytą ir karštą popietę tiesiai iš žvejų laivelių įsigyti šviežios, ką tik jūroje sugautos žuvies.