meladze

Valerijus Meladzė koncertas Klaipėdoje

Gruzinų kilmės, charizmatiškas, jausmingas, ypač temperamentingas Rusijos pop muzikos grandas Valerijus Meladzė atvyksta į Lietuvą ir jau lapkričio 27 d. pasirodo Klaipėdos Švyturio arenoje.

Valerijus Meladzė kilęs iš Gruzijos ir gimęs Batiumo mieste. Atlikėjas yra baigęs muzikos mokyklą, kurioje mokėsi groti pianinu. Vėliau studijuodamas Ukrainoje pradėjo savo muzikanto karjerą kartu su vyresniu broliu Konstantinu. Būtent brolis Konstantinas yra pagrindinis ir vienintelis Valerijaus dainų autorius.

Pirmas Valerijaus Meladzės hitas buvo „Ne Trovezh Mne Dushu, Skripka“ („Neaitrink man sielos, smuike“). Daininkas už šią dainą 1994 metais buvo įvertintas „Metų atradimo“ apdovanojimu. 1995 metais buvo išleistas debiutinis Valerijaus solo albumas „Sera“. Antras dainininko albumas pasirodė 1996 metais – „Posledniy Romantic“ („Paskutinis romantikas“). Šis albumas susilaukė didelio populiarumo. Po šių dviejų, didžiulės sėkmės sulaukusių solo albumų, sekė kiti: „Samba Belogo Motylka“ („Baltojo drugelio samba“), „Vsio Tak I Bylo“ („Taip viskas ir buvo“). Vėliau Valerijus Meladzė pradėjo bendradarbiauti su populiaria merginų grupe „VIA Gra“ ir su jomis įrašė keletą dainų, kurios buvo puikiai įvertintos ne tik gerbėjų, bet ir muzikos kritikų. Valerijus Meladzė tapo net gi tris kartus iš eilės geriausiu dainininku Rusijoje – 2004m., 2005 m., 2006 m.

Taigi, tai vienas talentingiausių Rusijos atlikėjų, kuris išleido daugiau nei 10 albumų ir toliau tęsia savo sėkmingą kūryninę veiklą. Valerijus Meladzė yra romantiškas, temperamentingas, inteligentiškas ir tiesiog moterys juo žavisi, o vyrai gerbia. Šio atlikėjo talentu ir charizma galėsite įsitikinti Klaipėdoje, Švyturio arenoje jau lapkričio 27 d.