altoriu sesely

Šokio spektaklis „Altorių šesėly“

Vasario 11 d. šokio spektaklis Klaipėdoje pagal V. Mykolaičio-Putino romaną „Altorių šešėly“

 

 

Jau artėja Šv. Valentino diena – įsimylėjėlių ir meilės diena. Ar gi nebūtų nuostabu su artimu žmogumi nueiti į spektaklį, kuriame vaizduojami įvairūs vidiniai jausmai, prieštaravimai, gyvenimo kelio ieškojimai.

2016 m. Vasario mėn. 11 d. Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre 18:30 vyks šokio spektaklis „Altorių šešėly“.

Šokio spektaklis „Altorių šešėly“ yra pastatytas pagal V. Mykolaičio-Putino psichologinį romaną. „Altorių Šešėly“ buvo pirmasis modernistinis lietuvių romanas, kuris atspindėjo labai daug psichologinių problemų.

Spektaklio trukmė apie dvi valandas. Per šias valandas pamatysite šokio spektaklį, sukurtą pagal V. Mykolančio-Putino klasika tapusį romaną „Altorių šešėly“.

Spektaklyje vaizduojamas žmogaus pašaukimo ir gyvenimo prasmės bei savęs pažinimo kelias. Norima parodyti žmogiškosios meilės – šiame pasaulyje duotos kaip Dievo dovana ir išganymas ieškojimą. Atskleidžiama bažnyčios kunigo ir poeto pašaukimo priešprieša.

Įdomiausia tai, kad žmogaus vidinio pasaulio prieštaravimai spektaklyje bus išreikšti ne žodžiais, o kūno bei širdies kalba. Taigi, kiekviena spektaklio scena bus savita ir prasminga, kuri žiūrovą nepaliks abejingu.

Jeigu negalėsite šio meno kūrinio pamatyti vasario mėnesį, tai dar galėsite pamatyti kovo 5 d. arba gegužės 12 d. Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.