mumiy-troll Klaipedoje

MUMIY TROLL koncertas Klaipėdoje

Klaipėdoje lapkričio 14 d. MUMIY TROLL koncertas

2015 m. lapkričio 14 d. Klaipėdos Švyturio arenoje įvyks naujausio MUMIY TROLL albumo „Piratinės kopijos“ pristatymas.

MUMIY TROLL – tai legendinė roko grupė, kuri koncertuoti pradėjo nuo 1983 metų. Grupė nepamirštamais ir unikaliais pasirodymais žiūrovus ir gerbėjus jau džiugina daugiau nei trisdešimt metų. Grupę sudaro trys nariai. Grupės lyderis ir vokalistas – Ilja Lagutenko, bosine gitara groja – Jevgenijus Zvidionijus, o būgnais – Olegas Punginis. Šiais metais grupė išleido savo 17-ąjį albumą – „Piratinės kopijos“, kurį jau lapkričio 14 d. pristatys ir Lietuvai.

Taigi, MUMIY TROLL savo gerbėjams Lietuvoje atveža puikią dovaną – naujojo albumo „Piratinės kopijos“ pristatymą. Koncerto metu susirinkę žiūrovai galės mėgautis tiek naujomis, tiek senomis, gerai žinomomis dainomis. Vieni garsiausi ir žinomiausi šios grupės hitų yra – „Delfiny“, „Eto Po Liubvi“ ar „Malish“.

Lietuvoje ši grupė yra mėgstama gyventojų, todėl MUMIY TROLL jau ne vieną kartą koncertavo Lietuvoje. Grupė į savo koncertus surenka tūkstantines minias gerbėjų. Patariame suskubti užsisakyti kambarius viešbučiuose, jei žadate atvykti iš kitų miestų. Renkantis, kur apsistoti Klaipėdoje iš visų viešbučiai Klaipėdoje – siūlome vieną maloniausių ir jaukiausių viešbučių – Morena Hotel.

Taigi, praleiskite savaitgalį Klaipėdoje ir mėgaukitės nepamirštamu ir išskirtiniu vakaru su MUMIY TROLL.