koncertas_juoktis-leidziama

Koncertas „Juoktis galima“ pasirodymas jau lapkričio 13 d. Klaipėdoje

Viena geriausių ir garsiausių Rusijos humoro laidos „Juoktis galima“ (Smejatsia razreshaetsia) artistai atvyksta į Lietuvą. Žiūrovus artistai džiugins jau Lapkričio 13 d. Klaipėdos Švyturio arenoje, 20 val.

Scenoje išvysite puikius humoristus ir labai temperamentingus žmones:

Svetlana Rožkova – tai Rusijos estrados artistė, talentinga bei temperamentinga moteris, gerai žinoma iš televizijos laidų. Taip pat ji yra monoeitudų meistrė ir savo repertuarą papildo muzikiniais numeriais.

Komikų duetas – „Broliai Krolikai“ (Bratja Kroliki). „Broliai Krolikai“ dalyvauja TV komedijų šou „Linksmiau nei triušiai“.

Nikolajus Lukinskis – satyrikas, teatro ir kino aktorius, humoristas, estrados artistas, TV laidos „Ringo karalius 2“ nugalėtojas. Žinomiausias artisto kuriamas personažas – juodaodis studentas iš Zimbabvės.

Nikolajus Bandurinas – vienintelis Rusijos kupletų meistras, grojantis bene rečiausiu pasaulyje muzikos instrumentu – koncertina. Nikolajus žiūrovus džiugins neįprastais, satyriniais kupletais ir žaismingomis liaudies dainelėmis. N. Bandurinas kiekvienam savo pasirodymui kuria naujas dainas bei kupletus. Šis artistas publikos mylimas dėl savo kūrybos.

Olegas Michailovas – kompozitorius, pianistas, buvęs įvairių populiarių muzikos kolektyvų narys, koncertavęs su tokiomis Rusijos estrados žvaigždėmis kaip Viačeslavas Dobryninas, Igoris Saruchanovas ir kt.

Humoristai Valentina Korkina ir Viktoras Ostrouchovas kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Daugiau nei tris dešimtmečius artistai linksmina žiūrovus smagiomis šeimyninio gyvenimo scenomis. Satyros duetas nuolat pasirodo įvairiose TV laidose ir šou programose.

Taigi, į Lietuvą atvyksta puikus ir nuotaikingas pasirodymas, kuris privers kvatotis kiekvieną. Skirtingi ir įvairiapusiai žanrai, vadyba, išmonė žavės kiekvieną žiūrovą ir kels gerą nuotaiką.

 

koncertas_juoktis-leidziama