eglutes-iziebimas-klaipedoje

Gruodžio 3 d. kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje

Gruodžio 3 d. kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje

Klaipėdiečiai visus miesto gyventojus ir jo svečius sukvies jau gruodžio 3 d.  šeštadienį į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Vakare, 18 val. Klaipėdoje suspindės miesto eglė ir prasidės oficialus Kalėdų laukimas.

Nuo gruodžio 3 d. iki pat naujų metų Teatro aikštėje žmonės galės grožėtis kalėdine eglute, mėgautis kalėdine muge  ir šventiniu šurmuliu. Tačiau tai dar ne viskas, Klaipėda žada, kad šios Kalėdos bus stebuklingos ir nustebins kiekvieną.

Gruodžio 3 d. 18 val. Teatro aikštėje nušvis ne tik gyva kalėdinė eglė. Šalia eglės įsikurs žiemos švenčių unikalus, tarptautinis Prancūzijos menininko projektas „I Love Klaipėda“. Projektas pristatys stilizuotą, milžinišką sniego rutulį.

Projektą remia ir padeda įgyvendinti –  Klaipėdos pramonininkų asociacija. Šis projektas visus žavės savo išskirtinumu ir unikalumu. Menininkai sukurs populiaraus kalėdinio suvenyro – sniego rutulio, instaliaciją, kurio centre atsidurs  tariamu stiklo gaubtu uždengta Taravos Anikės skulptūra. Kaip ir suvenyriniame sniego rutulyje aplink Taravos Anikę nuolat siaus sniego pūga.