butkute

Džordanos Butkutės koncertas Klaipėdoje

Liepos 16 d. Džordanos Butkutės koncertas Klaipėdoje

2016 m. liepos  mėn. 16 d. Lietuvos superžvaigždė Džordana Butkutė koncertuos Klaipėdos vasaros koncertų estradoje. Šį kartą ji sugrįžta su stulbinančiu šou  – „Neoninės pelių uodegos“.

Šio pasirodymo metu, dainininkė žada savo gerbėjus sugrąžinti į 9-ąjį dešimtmetį, kai veikė vaizdajuosčių salonai, visos merginos buvo susižavėjusios Tomu Kruzu, o gatvėse stileivos vaikščiojo su neoninėmis striukėmis, plėšytais džinsais ir nubalintais plaukais.

Džordana Butkutė visuomet sugeba nustebinti savo klausytojus. Kiekviena nauja dainininkės koncertinė programa yra iliustruojama tam tikais vizualiniais simboliais. Paskutinieji jos koncertiniai turai žavėjo visus šviesos efektais, scenos dekoracijomis, muzikine energija, naujomis hitų spalvomis ir pačios atlikėjos jėga. Šiam pasirodymui Džordana žada padaryti tą patį.

Jau dabar kalbama, kad naujoji programa „Neoninės pelių uodegos“ bus stipriausias dainininkės koncertas pajūryje šią vasarą. Šiam pasirodymui ypatingai ruošiamasi, kuriama originali scenografija ir specialus apšvietimas.  Be to skambės senos dainos, tačiau su naujomis aranžuotėmis, kurios tikrai paliks gerą įspūdį klausytojams.

Taigi, liepos 16 d. Džordana Butkutė sudrebins Klaipėdą.