konferenciju sales nuoma klaipedoje

Konferencijų salės nuoma Klaipėdoje, prie pat jūros

Kitokios konferencijos. Konferencijų salė prie jūros

 

Rengiant konferencijas, mokymus susitikimus mes visada siekiame, kad jie būtų ne tik įdomūs bei informatyvūs, tačiau ir kažkuo ypatingi. Vieni stebina savo inovatoriškumu ir charizma, kiti bando papirkti dainomis ir masiniais šokiais, o mes galime padėti išsiskirti savo jaukia, jūra dvelkiančia atmosfera.

Kaip uostamiestyje sukurti įsimintiną konferenciją?

Pirmiausia, pademonstruoti savo organizacinius gebėjimus ir viską apgalvoti iki smulkmenų tam, kad dalyviams būtų patogu, aišku, paprasta užsiregistruoti, susipažinti su programa. Tada susiraskite jaukią vietą kuri svetingai sutiks visus svečius, bus lanksti Jūsų norams ir skleis tą atmosferą, į kurią norite nukelti visus renginio dalyvius. Na ir, galiausiai, sukurkite interaktyvią programą – juk sėdėti ir klausytis jau seniai nebeįdomu. Veikite, žaiskite, atlikite kūrybines užduotis, šokite, per pertraukėles atlikite mankštą… Tiks viskas, kas pagyvins atmosferą ir derės prie Jūsų seminaro tikslų bei temos.

Konferencija ant jūros kranto

Viešbučio „Morena“ konferencijų salė Klaipėdoje ypatinga tuo, jog ji įsikūrusi vos keli šimtai metrų nuo mūsų gražaus Baltijos jūros kranto, kuris žiemą traukia savo bangų mūša ir audromis, o vasarą žavi minkštu smeliu ir plačiai besidriekiančiais pasivaikščiojimų takais. Juk kas geriau atspindi Klaipėdos dvasią jei ne jūra ir pušų ošimas.

Pas mus net konferencijos pietų pertrauka gali būti kitokia: gardžiai papietavę ar išgėrę puodelį kvapnios kavos galėsite atsipalaiduoti kopose ir į antrą renginio dalį grįžti su naujomis mintimis bei pailsėjusiu protu, pasiruošusiu sutalpinti aibes naudingos informacijos. Na, o labai jūrą mėgstantieji gali perkelti net dalį seminaro ant jūros kranto – ir interaktyvu, ir savaip atpalaiduoja.

Taip pat turime didelę ir nemokamą automobilių stovėjimo aištelę, todėl Jūsų konferencijos dalyviai nepatirs kokio streso, galvodami, kur teks palikti automobilį.

Yra dvejos konferencijų salės Klaipėdoje, viešbutyje „Morena“. Viena – itin jaukiems verslo pasisėdėjimams, prietums ar mažoms mokymų grupėms iki 16 asmenų, o antroji – viskam, ką tik sukuria Jūsų fantazija, nes joje telpa iki 100 žmonių. Tad čia puikiai jaučiasi ne tik konferencijų, bet ir asmeninių švenčių svečiai.

Atminkime, kad iš konferencijos dalyviai turi grįžti ne tik pasisėmę žinių, tačiau ir nusiteikę veikti, tad atmosfera, palaikymas, šypsena ir visos teigiamos iniciatyvos kompensuos bet kokias mažas klaideles ar neatitikimus. Sėkmės ir iki susitikimo įsimintinuose Jūsų renginiuose.