motinos diena prie juros

Ką veikti per Motinos dieną Klaipėdoje?

Ką veikti per Motinos dieną?

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių. Gamta jau nubudusi, saulė kaitina vis stipriau ir po žiemos visai nesinori sėdėti namuose. Pateikiame keletą idėjų, kaip nustebinti mamą ir tuo pačiu ištrūkti iš namų.

Pietūs gamtoje

Mamos – namų židinio puoselėtojos ir, gana dažnai, pagrindinės namų virėjos, kiurios net per šią šventę nesitraukia nuo puodų. Motinos diena gali būti ta reta išimtimi, kai mamą pasikviesime paskanauti savo suruoštų patiekalų. Kur švęsti Klaipėdoje? Žinoma, kad prie Baltijos jūros. Naujai įrengti pasivaikščiojimo takai ir sutvarkytos kopos – puiki vieta piknikui. Tik nepamirškite pasiimti anklodės, kad visiems būtų patogu susėsti. Tiesa, vėjuotą dieną teks rinktis užuovėją – aikštelę miške, jei nenorime, kad mūsų patiekalai būtų papildomai pagardinti smėliu.

Pasimatymas su mama

Ar kada buvote pasimatyme su mama tik dviese? Turbūt tik labai labai seniai… O tokie pasimatymai itin puikūs – galite paplepėti tik Jus dominančiomis temomis bei skirti taip reikiamo dėmesio vienam brangiausių žmonių. Į kokį pasimatymą pakviesite priklausys nuo to, ką mėgsta Jūsų mama.

Ką veikti Klaipėdoje tikrai yra:

  • galite pasimėgauti vakariene teminiame restorane ir paragauti skirtingų šalių patiekalų – nuo Italijos iki Meksikos, nuo Gruzijos iki Turkijos;
  • aplankykite atnaujintą Klaipėdos dramos teatrą ar sudalyvaukite kitame renginyje – menas ne tik praturtina, tačiau ir leidžia pailsėti mūsų mintims, įkvepia naujiems darbams, nukelia į kitą pasaulį;
  • išrinkite savo mamai suknelę – kaip toje gražioje dainoje… Pasivaikščiokite dviese po Klaipėdos senamiesčio „butikus“ ir išrinkite pačią gražiausią suknelę. Mamai bus puiki paskata neužsidaryti namie ir kur nors išeiti bei dažniau pasipuošti ir pasijausti moterimi.

Pasisaldinkite gyvenimą

Vargiai ar rasime damą, kuri nemėgtų saldumynų. Motinos diena – puiki proga išbandyti individualias saldumynų gaminimo ar puošybos pamokas visai šeimai. Klaipėdoje yra bent kelios maisto gaminimo dirbtuvės. Juk Motinos dienos desertas bus daug skanesnis, kai jį pasigaminsite visi kartu. Na, o jei niekur nesinori – smagų receptą nupirkę visų reikalingų produktų galite išbandyti ir namie. Tik svarbiausia – gaminkite visi kartu

Taigi, ką veikti Klaipėdoje per Motinos dieną iš ties yra Tereikia tik trupučio fantazijos ir įprastą namų pasisėdėjimą galite paversti nepaprasta švente, kuri atmintyje išliks dar daug daug metų.