ka-veikti-klaipedoje

Ką veikti Klaipėdoje?

Vasarą Klaipėdoje išties smagu. Jūra, smėlis, gaivus oras – visa tai jau iš anksto nulemia puikias atostogas. Žinoma, viešbutis Klaipėdoje - tai Jūsų namai atostogų metu. Tačiau juk visą laiką nebūsite viešbutyje: Klaipėdoje galite maudytis, lankytis parodose ir muziejuose, eiti pasivaikščioti gražiomis gatvelėmis ar pajūrio mišku, važinėtis dviračiais. Nors vasarą Klaipėdoje daugiau pramogų, tačiau ir žiemos metu Klaipėda turi ką pasiūlyti turistams ir atostogaujantiems miesto svečiams.

Viena gražiausių Klaipėdoje esančių vietų – Olando kepurė. Tai vietovė, kurioje galima atsipalaiduoti, pabūti su mylimu žmogumi bei pasigrožėti unikaliais ir įspūdingais vaizdais. Olando kepurė yra netoli viešbučio „Morena“. Poilsio dieną galite praleisti išsinuomoję dviračius ir keliaudami pasigrožėti Olando kepure. Dviračių nuoma – puikus pasirinkimas norint keliauti Klaipėdoje ir pasidžiaugti bei pasigrožėti nuostabiu Klaipėdos kraštovaizdžiu.

Jeigu norite kultūringai ir turiningai praleisti laiką, galite aplankyti Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą arba Žvejų kultūros rūmus. Toks laisvalaikio praleidimo būdas tinka bet kuriuo metų sezonu.

Norintiems aktyvesnio laisvalaikio, Klaipėdoje siūlomos dažasvydžio bei kartingų pramogos. Taip pat įvairūs renginiai ir parodos vykta Kultūrų komunikacijos cente, Dailės parodų rūmuose. Naktinį gyvenimą galite praleisti tokiuose naktiniuose klubuose, kaip Port, Dr. Who, Fabrik, Martini.

Jeigu vakarą norite praleisti jaukiai kavinėje, siūlome užeiti į miesto centre įsikūrusį Frydricho pasažą arba į restoraną–džiazo klubą – „Kurpiai“, kur smagi atmosfera bei gera muzika – garantuota.

Klaipėdą ir Palangą skiria visai nedaug kilometrų, todėl poilsiaudami Klaipėdos viešbutyje,

galite nuvažiuoti į greta esantį kurortą. Čia galite aplankyti klubą „Ramybė“ bei A. Mončio modernaus meno muziejų. Taip pat siūlome apsilankyti Jūrų muziejuje Smiltynėje ar nuvažiuoti iki gražiosios ir ramiosios Nidos.

Aišku viena: pats praktiškiausias laisvalaikio praleidimo būdas Klaipėdos krašte ir apskritai pajūryje – dviračių nuoma. Dviračiais galite apvažiuoti Klaipėdą, keliauti į Smiltynę, Juodkrantę, netgi aplankyti Palangą. Kitu atveju galima tiesiog vakarais pasivaikščioti pajūriu. Ar išeiti apsidairyti po Klaipėdos senamiestį. Klaipėdos senamiestis atvykusiesiems daro įspūdį savo architektūriniu grožiu.

Taigi Klaipėda visus žavi savo senamiesčiu, jūra, parkais, meno galerijomis. Todėl Klaipėdoje bet kuriuo metų laiku rasite ką veikti: pradedant maudynėmis jūroje, baigiant – muziejų lankymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>