Konferencijų salės nuoma Klaipėdoje

Vos 200 metrai nuo jūros – ideali vieta suderinti darbą su poilsiu, todėl viešbutis „Morena“ atlieka puikų vaidmenį rengiant gausesnius dalykinius susitikimus, svarbias konferencijas. „Morenoje“ įrengtos dvi modernios konferencijų salės. Viena konferencijų salė talpina 16 žmonių, o didžioji – net iki 85 dalyvių. Ši ypatingai erdvi konferencijų salė su vitrininiais langais, atskiru išėjimu į vidinį kiemą puikiai tinka seminarų, konferencijų bei mokymų organizavimui. Abi konferencijų salės pritaikytos informaciniams ir kitiems dalykiniams susitikimams, čia įrengta visa konferencijų organizavimui reikalinga įranga: stovas su popieriaus bloknotais, multimedija, projektorius, bevielis interneto ryšys.

Konferencijų salės nuoma Klaipėdoje, viešbutyje „Morena“ – tai visada teisingas sprendimas Jūsų verslo konferencijoms ar dalykiniams susitikimams.

Kainos

decoration-yellow
Salė 1 diena ½ dienos 1 valanda
100 vietų salė nuo 70 €  nuo 45 € nuo  20 €
Iki 17 vietų salė nuo 40 € nuo 20 € nuo 15 €
Paslauga Kaina
Kavos pertraukėlės nuo 1,30 €
Pietūs nuo 6 €
Vakarienė nuo 6 €
Furšetas nuo 15 €

Viešbutis Klaipėdoje „Morena“ pasirūpins ne tik Jūsų organizuojamos konferencijos erdve, bet ir maloniu aptarnavimu laisvu nuo konferencijų laiku: viešbutyje veikianti kavinė klientų pageidavimu pasirūpina kavos pertraukėlėmis, užkandžiais, karštais patiekalais.

 

decoration-yellow